Zarządca nieruchomości Warszawa Targówek

Obsługiwane dzielnice:

Saldo od wielu lat świadczy usługi zarządzania różnego typu obiektami. Znajdują się wśród nich zarówno domy mieszkalne, jak i osiedla, a także obiekty komercyjne. Aktualnie oferujemy również usługi zarządcy nieruchomości w Warszawie Targówku. Jesteśmy już tam obecni i z powodzeniem realizujemy poszczególne zadania dzięki solidnemu zespołowi pracowników oraz zasobom sprzętowym.

Zarządzanie nieruchomościami na warszawskim Targówku

Piętnastowieczny Targówek jest miejscem chętnie zamieszkiwanym, a przy tym rozwijającym się komercyjnie. Na jego ogólny wizerunek i odbiór wpływać może również fachowa obsługa budynków zapewniona przez właścicieli wielu znajdujących się tam obiektów. Część z tych właścicieli korzysta z pomocy firm zewnętrznych, takich jak Saldo.

Oferując zarządzanie nieruchomościami, chcemy uczestniczyć w budowaniu pozytywnego wizerunku tej dzielnicy. Oferujemy pełne usługi zarządzania i administrowania budynkami i przyległym do nich terenem, ale również usługi dodatkowe – w szczególności dotyczy to:

  • pomocy w zakresie audytów księgowych – przejmujemy dokumentację poprzedniego zarządcy, pomagamy w prowadzeniu tej dokumentacji, wyjaśniamy wszelkie wątpliwości odnośnie poszczególnych operacji finansowych,
  • sprzątania obiektów i okolicznego terenu – dysponujemy dużym zapleczem maszyn, które zarówno sprawdzają się doskonale w dbaniu o trawniki, sprzątaniu klatek i okolicy obiektów, jak i zapewnieniu mieszkańcom dbałości o ich bezpieczeństwo (między innymi w związku z warunkami atmosferycznymi dzięki odśnieżarkom),
  • a także pomocy technicznej – nasz zespół dokonuje wszelkich napraw na terenie obiektu (hydraulicy, elektrycy, osoby doświadczone w pracach budowlanych).

W każdym wypadku możemy być wynajmowani przez wspólnoty mieszkaniowe czy właścicieli budynków do prac jednorazowych lub wykonywanych cyklicznie, w tym na zasadzie stałej współpracy.

Zarządca nieruchomości warszawa Targówek

Pełna oferta – zarządca nieruchomości w dzielnicy Targówek

Saldo opiekuje się w stolicy kilkoma kompleksami budynków na terenie miasta. Jako zarządca nieruchomości mamy do zaoferowania pełne usługi administracyjne i nadzorcze. Zaliczają się do nich:

  • udzielanie pomocy w rejestrowaniu wspólnot, realizowaniu uchwał zarządów; zastępujemy właścicieli lub zarząd w reprezentowaniu na zewnątrz (między innymi prowadzimy oficjalną korespondencję), staramy się o korzystne umowy i zlecamy prace podwykonawcom lub wykonują je nasi pracownicy, co pozwala oszczędzać, prowadzimy też pełną dokumentację wszystkich działań mających miejsce we wspólnocie (finansowych, technicznych, rozliczeniowych), prowadzimy politykę remontową i wiele więcej;
  • względem zarządzania nieruchomościami zadania przeplatają się z już wymienionymi; w zakres prac wchodzi na przykład prowadzenie nadzoru nad stanem technicznym budynków oraz dostarczaniem mediów (czyli chociażby prowadzenie stałych napraw – co robimy dzięki własnym specjalistom lub nadzorujemy pracę podwykonawców), uczestnictwo w przeprowadzanych oficjalnych kontrolach, stała współpraca ze służbami miasta;
  • zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi – co dotyczy między innymi dbania o hotele, stadiony, lodowiska, galerie handlowe; czynności przy tym są podobne do tych, jakie wykonujemy w budynkach mieszkalnych, jednak przez wzgląd na eksploatację zazwyczaj prowadzone są częściej lub codziennie (w szczególności dotyczy to sprzątania).

Świadczymy usługi wszechstronne, dostosowane do aktualnych potrzeb. W wielu sytuacjach, na przykład podczas awarii, ułatwia to bardzo szybkie reagowanie i przeprowadzenie napraw.

Nasze doświadczenie i konkurencyjność

Istniejemy w branży już kilkanaście lat, dlatego jako zarządca nieruchomości w Warszawie Targówku możemy zająć się zarówno pojedynczymi obiektami, jak też większymi kompleksami budynków. Stale zwiększana liczba pracowników Saldo wpływa na naszą wysoką wydajność w zakresie oferowanych usług. Zapewniamy przy tym rozsądne ceny, dostosowane także do standardów rynkowych.

O wszystkie interesujące Państwa kwestie warto zapytać bezpośrednio w naszym biurze lub poprzez kontakt telefoniczny i mailowy. Odpowiemy na pytania, doradzimy optymalną formę współpracy.

Menu