Sprzątanie nieruchomości w Warszawie

Sprawdź

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w zarządzaniu i administrowaniu różnego typu obiektami. Nasz zespół pracowników doświadczonych w pracach przy obiektach to solidne wsparcie w obsłudze mniejszych oraz większych podmiotów. Usługi sprzątania nieruchomości w Warszawie wykonujemy z zaangażowaniem, które wyróżnia specjalistów świadczących kompleksowe usługi, a także biorących za nie pełną odpowiedzialność. Nasze kompetencje w zakresie obsługi obiektów przekładają się na wysoką jakość prac. Zapewniamy przy tym rozsądne ceny.

Sprzątanie nieruchomości Warszawa

Dlaczego warto nas wybrać

Saldo funkcjonuje w stolicy już kilkanaście lat. Na przestrzeni czasu stale rozwijaliśmy swoje umiejętności i dbaliśmy o pozyskanie solidnych pracowników. Wiązało się to z potrzebą świadczenia usług kompleksowych w zakresie zarządzania budynkami, z minimalnym udziałem podwykonawców. Uzyskaliśmy tę niezależność, dzięki czemu w wielu obszarach prac, przy różnego typu obiektach, nie korzystamy z pomocy firm zewnętrznych, bazujemy na własnych pracownikach.

O naszym przygotowaniu do sprzątania nieruchomości świadczy, poza sumiennymi pracownikami, również zaplecze w postaci sprawnego sprzętu. Do wykonywania kompleksowych usług wykorzystujemy m.in.:

  • odśnieżarki,
  • zamiatarki spalinowe,
  • traktory pługowe,
  • kosiarki spalinowe,
  • odkurzacze do liści,
  • podkaszarki i inne.

Takie zaplecze sprzętowe sprawia, że świadczone przez nas usługi dotyczą również całego przyległego do obiektu terenu. Dbamy o trawniki, kwiaty i generalnie zieleń – podcinamy krzewy i drzewka, zapewniamy także podwykonawców, gdy potrzebne są prace bardziej zaawansowane z zakresu ogrodnictwa. Zimą natomiast zajmujemy się bezpieczeństwem, między innymi odśnieżając dachy oraz chodniki i parkingi.

Zakres usług sprzątania nieruchomości

Naszą firmę Saldo można wynająć do prac w stolicy i okolicach do:

  • kompleksowego i stałego dbania o czystość wewnątrz obiektu (tak zwaną część wspólną) – obejmuje to mycie zgodnie z ustalonym harmonogramem: klatek schodowych, piwnic, okien, ścian, schodów, drzwi gospodarczych; w myciu stosujemy skuteczne, lecz nieszkodzące ludziom i zwierzętom preparaty, które dodatkowo mają przyjemny zapach;
  • utrzymania czystości przed budynkiem – nasza praca polega w tym aspekcie między innymi na sprzątaniu śmieci, opróżnianiu koszy na śmieci, dbaniu o czystość w otoczeniu wiaty z kontenerami, zbieraniu zanieczyszczeń na trawnikach;
  • innych prac porządkowych, obejmujących mycie chodników, dachów, elewacji, na przykład gdy zostaną zabrudzone graffiti; z użyciem własnych zasobów lub przy pomocy firm z nami współpracujących dostosowujemy działania do warunków pogodowych.

Jesteśmy nastawieni na sprzątanie nieruchomości całościowe począwszy od klatek schodowych poprzez teren przyległy do budynku, a skończywszy na dalszym otoczeniu: parkingach, placach zabaw, obszarach wypoczynkowych.

Dlaczego warto korzystać z usług profesjonalnej firmy

Oczywiście zależnie od rodzaju i wielkości obiektu, czasami wystarczające jest zlecenie opieki nad nim i nad przyległym terenem jednej osobie. Jednoosobowa firma na własny rachunek nie dysponuje jednak takim zapleczem, jakie oferuje profesjonalne przedsiębiorstwo sprzątające. Ponieważ stan wizualny budynku oraz jego otoczenia wpływa na jego realną wartość rynkową, w fachowe usługi zawsze warto inwestować.

Cena za sprzątanie nieruchomości w Warszawie

Poszczególne oferty sprzątania nieruchomości w Warszawie różnią się między sobą, dlatego zachęcamy do porównania ich z naszą propozycją. Możemy zaproponować rozsądne ceny. Wielokrotnie przekonaliśmy się o tym, że konkurencyjność cen przekłada się na stalą współpracę, a na tej najbardziej zależy nam i naszym Klientom.

O możliwych formach przeprowadzania prac porządkowym warto zapytać nas bezpośrednio w biurze lub kontaktując się telefonicznie i mailowo. Zachęcamy do poznania całej oferty.

Menu