Zarządca nieruchomości Warszawa Bródno

Obsługiwane dzielnice:

Osiedle Bródno w stolicy to zarówno blokowiska zbudowane kilkadziesiąt lat temu, zabytkowe kamienice, jak i architektura przedwojenna (w tym nawet domy z drewna). Nasza firma Saldo opiekuje się osiedlami również z tak zróżnicowanym zabudowaniem i świadczy usługi zarządcy nieruchomości w Warszawie. Chętnie podejmiemy się kolejnych zadań również na Bródnie. Oferujemy usługi kompleksowe począwszy od administracyjnych poprzez techniczne, aż po prawne, powiązane z reprezentowaniem właścicieli przed instytucjami państwowymi.

Zarządzanie nieruchomościami na warszawskim Bródnie

Znamy specyfikę tego osiedla i jest ona nam bliska. Większość działań na rzecz właścicieli budynków wykonujemy we własnym zakresie. Zapewniamy:

  • kadrę doświadczoną w branży – nasi specjaliści starannie prowadzą księgowość, porządkują dokumenty, sprawiają, że są one czytelne i transparentne; dbamy o tę część naszych usług, by nie generować dodatkowych problemów ze strony urzędów i instytucji ewentualnie kontrolujących prawidłowość prowadzenia i administrowania obiektami;
  • ekipę naprawczą – poza obowiązkowymi przeglądami i naprawami lub modernizacjami o większej skali, nasz zespół upora się ze wszystkimi mniejszymi awariami;
  • ekipę sprzątającą – w tym aspekcie wszystko wykonujemy samodzielnie; nasza załoga osób zajmujących się porządkowaniem jest wyspecjalizowana w dbaniu o czystość zarówno przestrzeni wspólnych, jak i terenów otaczających budynki; w bazie posiadamy sprzęt jezdny, który stosujemy między innymi do odśnieżania dróg i chodników zimą;
  • zespół doradców prawnych i podatkowych – doświadczony w zarządzaniu nieruchomościami oraz prawie spółdzielczym pozwoli uniknąć ewentualnych trudności i odniesie się do każdej kwestii spornej dotyczącej zarówno mieszkańców, jak też instytucji państwowych.

Nasza samowystarczalność ma duży wpływ na jakość świadczonych usług i współpracę z mieszkańcami lub użytkownikami obiektów. Dbamy, by wszelkie usterki lub problemy z dostarczaniem mediów (woda, elektryczność, ciepło), były rozwiązywane tak szybko, jak jest to możliwe – reagujemy niezwłocznie, naprawiamy samodzielnie lub wzywamy podwykonawców, których solidność sprawdziliśmy przy wielu dotychczasowych realizacjach.

Zarządca nieruchomości Warszawa Bródno

Funkcja zarządcy nieruchomości zobowiązuje nas również do działań zgodnych z etyką zawodową. W naszym rozumieniu sprowadza się ona przede wszystkim do uczciwości, ale także budowania dobrych relacji z mieszkańcami i użytkownikami oraz właścicielami obiektów. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy w tym względzie pośrednikami i nasze działania mają istotny wpływ na opinię wszystkich stron.

Rozwiązujemy problemy zarządów, mieszkańców, właścicieli

Jednym ze stałych zadań, gdy przyjmujemy funkcję zarządcy nieruchomości na Bródnie lub dowolnym osiedlu, jest rozwiązywanie ewentualnych problemów. Wystąpić z nimi mogą wszyscy: właściciel, mieszkańcy, zarząd wspólnoty. Nierzadko oczekiwania poszczególnych, wymienionych grup nie pozostają ze sobą w zgodzie, wymagają dyskusji, ustalenia kompromisu. Bazujemy w tym względzie na dokładności i skrupulatnym sprawdzaniu faktów – dlatego w ramach odrębnych usług prowadzimy między innymi audyty księgowości. Zawsze jednak dążymy do polubownego rozwiązywania sporów, bez konieczności wchodzenia na drogę prawną. Pomaga nam w tym doświadczenie oraz realna znajomość potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Saldo jako Państwa zarządca nieruchomości na osiedlu Warszawa Bródno

Oferując zarządzanie nieruchomościami Warszawie na dzielnicy Bródno gwarantujemy kompleksowe, solidne i w pełni udokumentowane działania. Wyprowadzamy na prostą dokumentację, usprawniamy funkcjonowanie i dbamy o zwiększenie rentowności budynków. Warto poznać całą gamę naszych usług, aby zobaczyć, jak wygląda realne wsparcie na co dzień. To propozycja godna rozważenia, o której chętnie powiemy Państwu więcej podczas bezpośredniej rozmowy.

Menu