Inne usługi

Ponieważ na rynku nieruchomości jako zarządcy działamy już wiele lat, wypracowaliśmy w tym czasie określone standardy i wzorce działania, które pomagają nam w skutecznej pracy. Nasza kadra to wielu współpracowników, których rzetelność przekłada się na realne efekty prac. Ponadto sami szkoliliśmy pracowników i stąd wielu z nas posiada obecnie uprawnienia, które wpływają na naszą znaczną samowystarczalność. Nasi klienci – właściciele budynków, zyskali dzięki temu możliwość oszczędzania na usługach, które w innych okolicznościach musieliby zlecać kilku różnym firmom.

Inne usługi Saldo z Warszawy

Aktualnie oferujemy usługi:

  • doradcze – skierowane do właścicieli, zarządców, administratorów, deweloperów i użytkowników budynków; przekazywana przez nas wiedza dotyczy w szczególności zarządzania nieruchomościami, ale także administrowania, rachunkowości, napraw;
  • konserwacyjne w nieruchomościach wszelkiego typu – wykonuje je nasz wyspecjalizowany zespół;
  • dodatkowe – między innymi są to audyty księgowości.

Nasz zespół wykonuje poszczególne prace samodzielnie, a niektóre z nich zleca zaufanym podwykonawcom. Klient otrzymuje zawsze efekt w postaci zadbanych nieruchomości, uregulowanych kwestii formalnych i prawnych oraz dostępności naszych pracowników w przypadku pytań lub dodatkowych potrzeb.

Chętnie udzielimy Państwu informacji, a także przedstawimy optymalne rozwiązania dostosowane do wymogów konkretnych budynków i większych grup obiektów.

Menu