Nasze wynagrodzenie

Różnorodność budynków sprawia, że nasze wynagrodzenie za zarządzanie i administrowanie nieruchomościami ustalamy po zapoznaniu się ze specyfiką obiektów będących przedmiotem zlecenia. Gwarantujemy jednak rozsądne ceny, uwzględniamy przy tym aktualne koszty poszczególnych usług podwykonawców. Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem.

Powyższa kwestia jest szczególnie istotna w przypadku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, które mają przynosić zyski mieszczące się w określonym przedziale. W tym wypadku dodatkowym atutem jest fakt, iż posiadamy własną kadrę sprzątającą. Nie będzie więc konieczności szukania i negocjowania cen z podwykonawcami, gdyż wykonamy tę pracę we własnym zakresie (czyli taniej), a dotyczy to zarówno wnętrz budynków, jak i przyległych do nich terenów. Dysponujemy odśnieżarkami, traktorami pługowymi, kosiarkami i zamiatarkami spalinowymi, odkurzaczami do liści, podkaszarkami i innym sprzętem.

Formalnie nasz cennik ma pewne ramy i jest wstępnie ustalany z góry. Ramy te stanowi powierzchnia wszystkich lokali oraz teren im przyległy, który będzie przez nas zarządzany. Na tej podstawie Klient zainteresowany usługami Saldo otrzymuje wstępną ofertę, uwzględniającą faktyczne potrzeby.

Szczegółowych informacji udzielamy w naszej siedzibie, zapraszamy także do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Menu