Administrator nieruchomości Warszawa Brzeziny

Obsługiwane dzielnice:

Nasze biuro składa się z zespołu osób doświadczonych w branży zarządzania, które z pasją wykonują swoją pracę. Na przestrzeni lat dobraliśmy do współpracy specjalistów, co pozwoliło nam uniezależnić się w wielu obszarach od zewnętrznych podwykonawców. Gdy przejmujemy funkcję administratora nieruchomości, nasi Klienci, czyli właściciele obiektów, mogą liczyć nie tylko na profesjonalne zarządzanie, ale też prace wykonywane w obrębie jednej firmy, co generuje oszczędności.

Administrowanie nieruchomościami na warszawskich Brzezinach

Usługę jaką jest administrowanie nieruchomościami świadczymy w oparciu o indywidualne ustalenia. W zakresie obsługi i administracji nieruchomościami komercyjnymi oferujemy ponadstandardowe czynności wykonywane w budynkach mieszkalnych. Strategia najczęściej obejmuje:

  • ugruntowanie pozycji budynku – aby zaistniał w świadomości mieszkańców, zwiększając swoją wartość rynkową;
  • budowanie marki i wizerunku obiektu – poprzez działania aktywne, marketingowe, które zwiększają wagę obecności posesji w określonym miejscu; takie obiekty mogą też stawać się lokalnym centrum kulturowym (choćby przypadku galerii);
  • starania o jak największą liczbę osób odwiedzających, co zwiększa szansę na polecenia – służy temu między innymi komunikacja poprzez media społecznościowe i marketing szeptany;
  • optymalizację wydatków na utrzymanie obiektu – w tym zakresie duże znaczenie ma nasze zaplecze kadrowe, w którym znajduje się własna załoga sprzątająca; obiekt i jego okolice codziennie więc będzie sprzątać nasza firma, a nie podwykonawca.

Wszystkie podejmowanie działania mają po pierwsze zwiększać rentowność budynku, a po drugie generować zyski z jego funkcjonowania. Uznajemy, że wszyscy jego najemcy są w tym zakresie naszymi partnerami i również o nich dbamy w tworzonych przez nas strategiach działania. Jest to zależność, w której każdy sukces danej grupy wzmacnia siłę i znaczenie całej struktury.

Administrator nieruchomości Warszawa Brzeziny

Administracja nieruchomościami

Nasze usługi są spersonalizowane. Oznacza to, że możemy w pewnym stopniu dostosować poszczególne działania tak, aby przełożyły się na wyższą funkcjonalność danego budynku, lepsze dostosowanie do potrzeb użytkowników. Tym samym spełniamy oczekiwania właściciela, a ponadto:

  • jesteśmy odpowiednio zorganizowani, dzięki czemu właściciel posesji zawsze może uzyskać dokładne, bieżące informacje dotyczące każdego aspektu jej funkcjonowania,
  • dzięki dużemu zapleczu zatrudnianych specjalistów jesteśmy samowystarczalni w wielu pracach wykonywanych przy budynkach, co generuje zyski i przyśpiesza np. naprawy (pracujemy 24 godziny na dobę),
  • w dużym stopniu bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, co gwarantuje m.in. wykorzystywanie optymalnych rozwiązań zarządczych (również ekonomicznych), szukanie niestandardowych rozwiązań, gdy te standardowe nie wystarczą, zapewniamy też stalą kontrolę jakości wykonywanych usług (przeprowadzamy wewnętrzne audyty),
  • zależnie od okoliczności, zasad współpracy oraz wcześniejszych ustaleń proponujemy rozwiązania wariantowe, elastyczne, alternatywne, pozwalające reagować zwłaszcza w nietypowych sytuacjach, wymagających działań dostosowanych do specyfiki danego obiektu.

Czy to w przypadku budynków komercyjnych, czy mieszkalnych, prowadzenie i gospodarowanie obiektami to szereg działań mających przynosić realne efekty. W związku z tym praca naszego administratora nieruchomości w Brzezinach ukierunkowana jest zawsze na wzrost rentowności danego budynku, jednak priorytetem jest komfort właścicieli i użytkowników.

O tym, jakie rozwiązania możemy zaproponować teraz i z myślą o przyszłości, chętnie porozmawiamy podczas spotkania. Zapraszamy do kontaktu, służymy fachową pomocą.

Sprawdź również: Zarządzanie nieruchomościami

Menu