Administrator nieruchomości Warszawa Bródno

Obsługiwane dzielnice:

Oferta naszej firmy Saldo obejmuje profesjonalne zarządzanie różnego typu obiektami – mieszkalnymi oraz komercyjnymi. Jako administrator nieruchomości w Warszawie Bródnie wdrażamy nowoczesną, klarowną politykę finansową, opiekujemy się wszelkimi dokumentami z gospodarowania obiektami. Możemy doradzać w zakresie zarządzania, dysponujemy kadrą specjalistów, mamy między innymi własną załogę audytorską, ekipę sprzątającą, co pozwala nam ograniczyć do niezbędnego minimum potrzebę korzystania z pomocy podwykonawców.

Administrowanie nieruchomościami na warszawskim Bródnie

Nasze usługi są wszechstronne, dzięki czemu każdy właściciel nieruchomości lub jej zarządca może liczyć na pełną pomoc w zakresie standardowo wypełnianych przez administratora obowiązków. Należą do nich:

 • nadzorowanie prac zaplanowanych w danym okresie rozliczeniowym – dopilnujemy, aby wszystkie modernizacje przebiegały zgodnie z planem czasowym i finansowym,
 • nadzorowanie prac związanych z awariami – w tym względzie możemy polecić dobrych i sprawdzonych specjalistów: hydraulików, elektryków, dekarzy, innych fachowców,
 • współpraca z zarządcą oraz mieszkańcami w celu zapewniania budynkowi stałej funkcjonalności,
 • prowadzenie różnego typu dokumentacji – technicznej budynku, księgowej związanej z wydatkami, księgi obiektu, spisu lokatorów lub najemców, umów związanych z dostarczaniem do budynku mediów: elektryczności, wody, gazu, centralnego ogrzewania, dokumentacji z zakresu prac komunalnych,
 • organizowanie spotkań mieszkańców ze wspólnotą,
 • czynności powiązane – stały nadzór prawidłowego funkcjonowania budynku i instalacji, reagowanie na awarie, ewentualne zlecanie napraw firmom zewnętrznym jeśli zarządca nie dysponuje własnymi zasobami (w tym zakresie również służymy pomocą, mamy własną ekipę sprzątającą).

Administrowanie nieruchomościami sprowadza się więc do czynnego zarządzania budynkiem i jego otoczeniem. Nierzadko, na co jesteśmy przygotowani, administrator zastępuje zarządcę w większości prac. Zależnie od modelu gospodarowania, zarządca może się dzięki temu skupić na istotnym dla budynku marketingu, co w szczególności dotyczy obiektów komercyjnych.

Administrator nieruchomości Warszawa Bródno

Administracja nieruchomościami komercyjnymi

O administracji nieruchomościami komercyjnymi również warto powiedzieć nieco więcej. Nasze usługi w tym zakresie mają zawsze na celu wypromowanie obiektu. Czynimy to we współpracy z właścicielem lub zarządcą, a spośród stosowanych strategii należy wymienić:

 • dbanie o wzrost konkurencyjności obiektu w bliższej i dalszej okolicy,
 • podejmowanie starań o wzrost pozycji obiektu i jego otoczenia na Bródnie – w naszych działaniach skupiamy się na tym, by obiekt zaistniał w świadomości mieszkańców, budził pozytywne skojarzenia,
 • pomoc zarządcy lub samodzielne działanie w zakresie szeroko pojętej reklamy obiektu i świadczonych w nim form działalności,
 • zwiększenie zainteresowania obiektem i jego działalnością osób, które go dzięki temu odwiedzą – najczęściej wykorzystujemy skuteczną reklamę w postaci mediów społecznościowych, nagrywania filmów, tworzeniu sloganów i podobnych działań,
 • optymalizowanie wydatków, przez co zwiększamy rentowność funkcjonowania obiektu – dzięki doświadczeniu, własnym załogom zarządczym oraz wykonawczym, przejęcie przez nas opieki nad obiektem samo w sobie generuje zyski (redukujemy w znacznym stopniu ilość podwykonawców zewnętrznych).

Administrowanie nieruchomościami na Bródnie warto nam powierzyć w ramach długotrwałej współpracy. Zatroszczymy się o lokatorów, najemców i zagospodarowane przez nich budynki, aby efekty były zgodne z oczekiwaniami.

Czym dysponujemy

Administracja nieruchomościami to nie tylko operowanie dokumentami. Nowoczesne zarządzanie ukierunkowane jest bowiem na rozwój budynku, w tym dbanie o jego bieżące potrzeby. Z tego względu firma Saldo kieruje się polityką prorozwojową. Naszym celem jest modernizacja budynków i zwiększenie wygody lokatorów oraz najemców. Wykonujemy regularne przeglądy instalacji i reagujemy zawczasu. Podobnie przygotowujemy się także na warunki atmosferyczne – przykładem jest okres zimowy, gdy mamy w gotowości sprzęt do odśnieżania, usuwamy śnieg także z dachów.

Na co dzień natomiast dbamy o czystość w budynkach i ich otoczeniu. Nie musimy wynajmować ekipy sprzątającej, ponieważ posiadamy własną. Podobnie mamy zespół prawników i specjalistów z zakresu księgowości, którzy rozwiążą wszelkie problemy z nieprawidłowo zarządzanymi wcześniej obiektami – prowadzimy również odpowiednie audyty. Szeroka gama usług pozwala nam kierować ofertę również do największych potencjalnych Zleceniodawców.

Administrator nieruchomości w Warszawie Bródnie powinien spełniać wysokie standardy etyczne pracy i być samowystarczalnym w większości wykonywanych działań. Od lat spełniamy te wymagania. Dzięki temu każdy właściciel zlecający nam opiekę nad obiektami mieszkalnymi lub komercyjnymi może zyskać finansowo. Zadowolenie obu stron jest dla nas priorytetem, buduje solidne podstawy dla długoterminowej współpracy.

O formy współpracy oraz indywidualną wycenę możecie Państwo zapytać w naszej siedzibie lub poprzez kontakt zdalny. Zapraszamy – jesteśmy do dyspozycji.

Menu