Zarządzanie i Administracja

 

Pracownicy "Saldo" posiadają bogate doświadczenie w obsłudze nieruchomości, o bardzo różnym standardzie, administrujemy zarówno osiedlami jak i pojedynczymi budynkami.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w księgowości i finansach Wspólnot mieszkaniowych oraz profesjonalne oprogramowanie księgowe, pracujemy w programach Weles 1, Weles 2fk, Weles 3, oraz w programie "DOM".

Materiały finansowo - księgowe przedstawiane Zarządowi i właścicielom są czytelne i przejrzyste.


Jako jedni z nielicznych wykonujemy kompleksowe audyty księgowe.


Obsługę techniczną zarządzanych przez nas nieruchomości prowadzimy w oparciu o współpracujące z nami, sprawdzone i rzetelne firmy zewnętrzne, które gwarantują niezawodność obsługi nieruchomości i wysoką jakość usług.

 

Współpracujemy z uznaną kancelarią prawną, w składzie której znajdują się prawnicy z długoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, specjalizującymi sie w zagadnieniach związanych ze Wspólnotami i Spółdzielniami mieszkaniowymi. Daje to Wspólnocie gwarancję uzyskania najlepszych rezultatów w przypadku spraw spornych lub sądowych. W zespole kancelarii są również uznani karniści i radcy prawni z zakresu podatków.